Hizmetlerimiz

Elektrik Taahhüt

Bir yapının sağlıklı bir şekilde elektrik ile buluşması için gerekli olan pek çok süreç bulunmaktadır. Yaşam alanları ya da iş yerlerinin elektrik alt yapısının oluşturulması ve bu aşamadaki bütün aşamaların profesyonel olarak ele alınması gerekmektedir. Elektrik taahhüt de elektrik alt yapısının oluşturulması için gerekli olan sözleşmeler bütünüdür. Bizler de ATK Elektrik olarak sizlerin yaşam alanlarının ve iş yerlerinizin ihtiyacı olan elektrik taahhüt işlerini profesyonel ekip ve yılların tecrübesi ile yerine getirmekteyiz.

İşletme ve Bakım

İş yerlerinizde ve yaşam alanlarınızda istenmeyen aksamalar ciddi boyutlarda mali kayıplara sebep olabilmektedir. Bu nedenle ilgili materyallerin etkin ve verimli kullanılması gerekmektedir. Bu aşamada da düzenli kontrol ve bakımın gerçekleştirilmesi büyük önem taşımaktadır.

ATK Elektrik olarak bizler de yılların birikimi ile özellikle tesislerinizde ortaya çıkabilecek olası aksamaları daha meydana gelmeden saptayarak sizlerin maddi kayba uğramasını engelliyoruz. Düzenli bakım periyotları ile ihtiyacınız olan güvenceyi uzman kadromuz ile sizlere sunuyoruz. Maksimum çalışma süresine sahip ekipmanlarınızı en kısa bakım süreleri ile daha iyi konuma taşıyoruz.

Yenilenebilir Enerji

Özellikle küresel ısınma ve enerji kaynaklarının kısıtlılığı, alternatif ve doğayla dost çözümler gerektirmektedir. Dünya üzerinde yer alan nüfusun enerji kaynaklarını kısıtlı duruma getirmesi ve bir zamanlar sonsuz gibi görünen pek çok enerji türünü neredeyse bitirmesi, yenilenebilir enerji türlerinin ortaya çıkmasını kolaylaştırmıştır. Doğayı koruyan ve sınırsız üretim sağlayan yenilenebilir enerji terminal ve araçlarında da yer almaktayız. Özellikle güneş enerjisinde yer alan güneş panellerinin elektrik elde etme, taşıma ve depolama aşamasında sizlere profesyonel çözümler üretiyoruz. ATK Elektrik olarak yenilenebilir enerji sektöründe de uzman kadromuz ve tecrübemiz ile yer almaktayız.

Danışmanlık

Konutlarda, iş yerlerinde ya da elektrik üretilen alanlarda, elde edilen ya da dağıtımı yapılan elektriğin sağlıklı bir şekilde elde edilmesi ve dağıtılması gerekmektedir. Üretimi ve dağıtımı sağlıklı olan elektrik alt yapısı hem kısa hem de uzun vadede maddi kazanç sağlamaktadır. Öte yandan olası sistem hatalarının önüne geçilmesi noktasında da ATK Elektrik olarak en hızlı çözümleri sizlere sunuyoruz. Sizler de ihtiyacınız olan her türlü elektrik danışmanlık ve müşavirlik işlerinizde uzman kadromuza ve tecrübemize güvenebilirsiniz.