Hakkımızda

ATK Elektrik

HAKKIMIZDA

Modern uygulamalar, kalıcı ve hızlı çözümler

20 yılı aşkın süredir sektörün öncü projelerinde edindiğimiz tecrübemizle kurmuş olduğumuz ATK Mekanik Elektrik San. ve Tic. A.Ş. olarak, hastane, endüstriyel tesis, otel, avm, havaalanı gibi alanlarda elektrik disiplinlerinin projelendirilmesini ve taahhüt işlerinin liderliğini yapmaktayız.

 

Modern uygulamalar ile iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına hızlı ve kalıcı çözümler sunmak, bu çözümleri daha akılcı şekilde ele alarak maddi ve manevi fayda sağlamak kurumsal misyonumuzdur. Kendimize edindiğimiz vizyonumuz, çözüm ortaklığı misyonumuz ile Türkiye’de, sektörün aranılan, ilk tercih edilen en büyük 3 firmasından biri olmaktır.

0
Yıllık
tecrübe
0
Tamamlanan
proje
Image
Image
Image

Elektrik Taahhüt

Yaşam alanlarınızın ve iş yerlerinizin ihtiyacı olan elektrik taahhüt işlerini profesyonel ekip ve yılların tecrübesi ile yerine getiriyoruz.

İşletme & Bakım

Yılların birikimi ile özellikle tesislerinizde ortaya çıkabilecek olası aksamaları daha meydana gelmeden saptayarak maddi kayba uğramanızı engelliyoruz.

Yenilenebilir Enerji

Doğaya değer veriyoruz. Bu nedenle doğayı koruyan ve sınırsız üretim sağlayan yenilenebilir enerji terminal ve araçlarında da yer alıyoruz.

Danışmanlık

Evinizde ya da işyerinizde ihtiyacınız olan her türlü elektrik danışmanlık ve müşavirlik işlerinizde uzman kadromuza ve tecrübemize güvenebilirsiniz.

Değerlerimiz
ATK
neden?

DEĞERLERİMİZ

Bizi daha iyi olmaya
iten değerler

İş Güvenliği ve Çevre

Taahhüt ettiğimiz bütün işlerimizi gerçekleştirirken Önce İnsan ilkesiyle hareket ediyor, yaşadığımız bu dünyaya ve çevremize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek için çalışıyoruz.

Projenizin ihtiyaçları için

Mutlu müşterilerimiz arasına siz de katılın!

Image