Kurumsal

Tarihçemiz
15 yılı aşkın süredir sektörün öncü projelerinde edindiğimiz tecrübemizle kurmuş olduğumuz ATK Mekanik Elektrik San. ve Tic. A.Ş. olarak, konut, alışveris merkezi, hastane ve endüstriyel tesisler gibi alanlarda elektrik altyapılarının projelendirilmesini ve taahhüt işlerinin liderliğini yapmaktayız.
Misyon&Vizyon
Modern uygulamalar ile iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına hızlı ve kalıcı çözümler sunmak, bu çözümleri daha akılcı şekilde ele alarak maddi ve manevi fayda sağlamak kurumsal misyonumuzdur. Kendimize edindiğimiz vizyonumuz, çözüm ortaklığı misyonumuz ile Türkiye’de, sektörün aranılan, ilk tercih edilen en büyük 3 firmasından biri olmaktır.

Değerlerimiz

İş Güvenliği ve Çevre

Taahhüt ettiğimiz bütün işlerimizi gerçekleştirirken Önce İnsan ilkesiyle hareket eder, yaşadığımız bu dünyaya ve çevremize karşı sorumluluklarımızı yerine getiririz.
01

Kalite

ATK ailesi olarak, altına imza attığımız her projede “kalite” üretiriz. Projelerimizin temelindeki en büyük değer kalitemizdir.
02

Sürdürülebilirlik

İyi bir gelecek, ancak kalitemizin ve başarımızın sürdürülebilir olmasıyla mümkün olabilir. Bu sebeple verimliliğe odaklı, riskleri önceden öngörebilen bir bakış açısıyla, elimizdeki kaynakları en verimli şekilde kullanmak için proaktif çözümler/projeler üretiriz.
03

Sorumluluk Bilinci

Taahhüt ettiğimiz bütün işlerimizi gerçekleştirirken ve gerçekleştirdikten sonra çevreye, kurumlara ve şahıslara karşı sorumluluklarımızın olduğunun bilinci ile hareket ederiz.
04